12 grudnia (sobota) w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf. Będzie można wymieniać, sprzedać i kupić ciuchy.

Akcję Wietrzenia Szaf organizuje serwis Szafa.pl. Odbędzie się ona w 10 miastach w Polsce. Swoje ciuchy będzie można „uwolnić” także w Rzeszowie.

Według organizatorów grudzień to idealny moment na uporządkowanie swojej szafy. Przede wszystkim po to, by zrobić miejsce na świąteczne, sylwestrowe i karnawałowe ubrania oraz na nowe ciuchy, które pojawią się na naszych półkach w Nowym Roku.

– To już V edycja naszej akcji. Poprzednie spotkania pokazały, że kobiety potrzebują takich akcji. Każda z nas ma w swoim domu ubrania, których nie nosi i leżą zapomniane w czeluściach szaf, albo w pudłach, więc dlaczego nie pozwolić im żyć na nowo? – mówi Gabriela Wajda, koordynator projektu.

Podczas „szafingu” będzie można oddać, wymienić lub sprzedać za symboliczne kwoty ubrania, torebki, biżuterię, dodatki, książki, czyli wszystko to, co znajdziemy w naszych garderobach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– To świetna okazja, by nie tylko uporządkować swoją szafę, ale też na niej zarobić. Nietrafione prezenty od Mikołaja też można przemycić – uważa Wajda.

W Rzeszowie „szafing” odbędzie się w najbliższą sobotę (12 grudnia) w „Hokus Pokus” przy ul. 3 Maja 3 od godz. 11:00 do 15:00. Podczas akcji będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko.

Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki. Wstęp na „szafing” jest bezpłatny, a dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja, która kosztuje 10 zł. Rejestracja trwa TUTAJ. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama