Zdjęcie: Szymon / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci przeczesują pomieszczania sklepu Lidl przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. W poniedziałek wszczęto tam alarm bombowy.

“Na miejscu pogotowie gazowe, energetycy policja, straż i usunięte wszystkie samochody” – napisał do nas pan Szymon, Czytelnik Rzeszów News.

Grzegorz Wójcicki, rzecznik rzeszowskiej straży pożarnej, mówi nam, że jest podejrzenie podłożenia ładunku wybuchowego w Lidlu. – Na miejscu od nas jest jeden zastęp straży i czterech strażaków – dodaje. 

Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, ok. 10:30 Centrum Powiadomienia Ratunkowego poinformowało komendę o podłożeniu bomby w Lidlu. – Wcześniej taka informacja dotarła e-mailem do jednej redakcji – twierdzi Szeląg. 

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, pirotechnicy, służby pogotowia gazowego. – Sklep został zamknięty. Ewakuowano z niego personel i około 60 klientów. Teren sklepu został odcięty i zabezpieczony. Trwają czynności – mówi nam Adam Szeląg. 

(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
 
 
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Lidl jest akurat dobrym przerywnikiem w tym miejscu dla nowych wielkich bloków. Nie wiem komu brakuje w tym miejscu komisu samochodowego albo składu magazynowego Kolportera. No chyba że to były klient weterynarza lub niedoszły darczyńca Caritasu.

  2. Zapewne Lidl w tym miejscu komuś zapewne przeszkadza w realizacji inwestycji.Podobnie było na osiedlu Nowe Miasto na przeciwko Tesco były od lat ogródki działkowe i co tam też co jakiś czas domki na ogródkach pracowniczych były podpalane a co teraz tam powstało nowe osiedle mieszkaniowe.

Comments are closed.