Obraz Anity Zofii Siudy
Reklama

Dwa obrazy autorstwa Arkadiusza Andrejkowa i Anity Zofii Siudy można wylicytować na aukcji charytatywnej organizowanej przez G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce k. Rzeszowa. 

Cały dochód uzyskany z internetowej licytacji trafi do szpitala zakaźnego w Łańcucie, który jest dedykowany dla pacjentów zarażonych koronawirusem. Obrazy namalowano na żywo podczas Targów Aranżacji Wnętrz Home Design w 2019 r.  

Autorami dzieł sztuki są Arkadiusz Andrejkow, najpopularniejszy na Podkarpaciu artysta street artu i Anita Zofia Siuda – niezwykle utalentowana malarka specjalizująca się w portretach kobiet.

Charytatywna licytacja dzieł Andrejkowa i Siudy organizowana jest w ramach akcji „G2A Arena wspiera!”, którą CWK w Jasionce zapoczątkowało podczas pandemii koronawirusa. Pieniądze z licytacją mają pomóc łańcuckiemu szpitalowi w walce z COVID-19.

– Tym gestem pragniemy dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć szpital w Łańcucie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jesteśmy wdzięczni artystom, którzy przekazali swoje fantastyczne prace na ten cel. Do tej pory zdobiły one wnętrza G2A Areny. Mam nadzieję, że teraz znajdą nowego właściciela – mówi Edyta Rzewuska, rzecznik G2A Arena.

Link do aukcji obrazu Arkadiusza Andrejkowa jest TUTAJ, link do aukcji pracy Anity Zofii Siudy – TUTAJ. Licytacje trwają do 31 maja. 

Praca Arkadiusza Andrejkowa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: