Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News. Na zdjęciu Aneta Radaczyńska

Kolejne zmiany personalne w Urzędzie Miasta w Rzeszowie. Aneta Radaczyńska zrezygnowała z funkcji dyrektora Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki.

Jak udało nam się dowiedzieć, Aneta Radaczyńska podała się do dymisji w zeszły piątek. Informacje na ten temat potwierdził nam w środę Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa, który poinformował również, że Radaczyńska jest obecnie na zaległym urlopie.

Oficjalnym powodem rezygnacji Radaczyńskiej z zajmowanego stanowiska są „względy osobiste”. Z naszych ustaleń wynika, że Radaczyńska nadal będzie pracowała w ratuszu – wróci na swoje poprzednie stanowisko – specjalisty – które piastowała w Wydziale Promocji i Współpracy Międzynarodowej w rzeszowskim magistracie.

Obecnie obowiązki Radaczyńskiej przejęła kierownik referatu w WKSiT – Agnieszka Kielar. W przyszłym tygodniu mają zostać podjęte decyzję, co do tego, w jaki sposób zostanie wyłoniony nowy dyrektor jednostki.

O tym, że Aneta Radaczyńska przestanie pełnić funkcję dyrektorską mówiło się od wielu tygodni. Radaczyńska pełniącą obowiązki dyrektora Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki była od listopada 2015 roku. Na tym stanowisku zastąpiła wówczas Justynę Sokołowską, która z kolei została dyrektorem rzeszowskiego oddziału Polskiej Agencji Kosmicznej.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama