Fot. Youtube.com / Ania Karwan

Okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej Ania Karwan w najbliższą sobotę, 30 marca, spotka się ze swoimi fanami w rzeszowskim Empiku w Millenium Hall, a potem zagra w klubie Lukr.

Ania Karwan szerszej publiczności znana się jest z VII edycji „The Voice of Poland” z 2016 roku. Dotarła do finału muzycznego show, w którym zajęła trzecie miejsce. Już wcześniej występowała w podobnym programach. W 2008 r. wokalistka brała udział w „Idolu”, dwa lata później wygrała „Szansę na sukces” poświęconą twórczości Wojciecha Kordy i zespołu Czarno-Czarni. W 2011 roku Anię Karwan można było usłyszeć w „The Must Be the Music”.

Ania Karwan niedawno wydała debiutancką płytę zatytułowaną po prostu „Ania Karwan”. Nie sposób jednak Anię nazywać debiutantką. Na scenie jest od kilkunastu lat, grała koncerty w Polsce i za granicą. Współpracowała z czołówką polskich artystów, m.in. z Brodką, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, O.S.T.R. oraz zespołami Afromental i SOFA.

Głos Ani Karwan od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, czy „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Mateo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd”.

Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale – jak twierdzi – na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka Kobongu) oraz producenta płyt m.in. Dawida Podsiadło i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pierwszą zapowiedzią debiutanckiej płyty Ani Karwan był radiowy przebój „Głupcy”, który
w zaledwie pięć miesięcy od premiery zyskał ponad 8 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel z albumu, artystka wybrała „Czarny Świt” – poruszającą balladę. – To najtrudniejszy utwór, jaki przyszło mi zaśpiewać – mówi wokalistka.

Z okazji premiery debiutanckiej płyty, Ania Karwan spotka się z fanami w rzeszowskim Empiku w Millenium Hall w sobotę, 30 marca. Początek o godz. 18:30. Kilka godzin później zaśpiewa na scenie klubu Lukr. Początek koncertu o 21:00. Bilety w cenie 55 zł na stronie empikbilety.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama