Reklama

Na dwa miesiące do aresztu trafił 45-letni mężczyzna podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną i dwójką dzieci. Podczas awantury obuchem siekiery uderzył syna.

W niedzielę po południu dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej na terenie gminy Grębów. Według zgłaszającej osoby, 45-letni mężczyzna najpierw pobił żonę. Omdlałą kobietę, jej krewna zabrała do szpitala, później  zaatakował swojego syna, chwycił za siekierę i obuchem uderzył 23-latka w nogę oraz kopnął go w brzuch.

Dyżurny natychmiast na miejsce skierował patrole. Sprawca, aby uniknąć zatrzymania, uciekł  z domu do pobliskiego lasu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Po krótkim czasie 45-latek był już w rękach mundurowych.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci z komisariatu w Gorzycach pracując nad sprawą zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie dwóch zarzutów: znęcania się nad rodziną i naruszenia czynności narządu ciała.

Sąd zastosował wobec 45-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama