Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Lekarzom nie udało się uratować życia jednego z dwóch 27-latków, którzy w zeszłą środę w Rzeszowie zostali zaatakowani nożem.

Informację na ten temat w sobotę potwierdziła nam nadkom. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. – Rano nasz dyżurny otrzymał informacje ze szpitala, że jeden z 27-latków zmarł – przekazuje nadkom. Tabasz-Rygiel.

27-letni Kacper M. zmarł przed godz. 7:00 w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie przy ulicy Lwowskiej. Młody mężczyzna był w krytycznym stanie. Został zraniony w klatkę piersiową, a w konsekwencji przebito mu prawą komorę serca. 

Dzisiaj w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów zostaną wykonane czynności z udziałem zatrzymanych do sprawy: 39-letniego Marcina G. i 34-letniego Pawła Sz. Sprawcą ataku na 27-latków był Marcin G. Prokuratorzy mają dla niego już zarzuty zabójstwa Kacpra M. i usiłowania zabójstwa drugiego 27-latka, który jest w ciężkim stanie, ale stabilnym. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Po przesłuchaniu Marcina G., prokuratura wyśle do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące. Paweł Sz. w sprawie będzie występował jako świadek. 

AKTUALIZACJA: Prokuratura wysłała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące Marcina G. Więcej – TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama