Zdjęcie: Pixabay

Warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami oraz bajkowymi bohaterami, zagadki, quizy – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie przygotowała szereg atrakcji na wakacjach. Pierwsze już w poniedziałek, 26 czerwca.

WiMBP w Rzeszowie jest jedną z miejskich instytucji, które przygotowały około 350 propozycji na interesujące spędzenia tegorocznego lata w stolicy Podkarpacia. 

Spotkania będą w wybranych agendach WiMBP, a także w plenerze, m.in. przy fontannie multimedialnej, w Parku Jedności Polonii z Macierzą, Parku Sybiraków, na placach zabaw przy bibliotekach, m.in. przy ul. Podchorążych 1, na boisku przy ul. Krzyżanowskiego 6.

W programie 66 spotkań, które potrwają do 31 sierpnia, są m.in. warsztaty literacko-plastyczne i rękodzielnicze, spotkania z ciekawymi osobami oraz bajkowymi bohaterami, zagadki, quizy, zajęcia warsztatowe z Mobilnymi Laboratoriami Przyszłości. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, na wybrane zajęcia obowiązują zapisy. Pełny harmonogram spotkań i zajęć znajdziecie TUTAJ

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama