Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Duchy, wampiry, kosmici, wilkołaki i Rzeszów – tak zapowiada się nowa paradokumentalna produkcja, która ma być kręcona na terenie stolicy Podkarpacia. Jeśli chcesz zostać jej bohaterem, weź udział w castingu.

Już niedługo w Rzeszowie odbędą się zdjęcia do nowego serialu telewizyjnego pt. „Dramaty nie z tej ziemi”. Produkcja będzie miała formę paradokumentalnej opowieści.  Bohaterowie filmu to zarówno postacie realistyczne, jak i fantastyczne. Wśród tych „nie z tej ziemi” znajdziemy: wampiry, duchy, wilkołaki, kosmitów.

– Większość scen będzie kręcona na terenie Rzeszowa i w najbliższych okolicach. Na razie planowana jest realizacja trzech pierwszych odcinków. Finalnie wyprodukowana zostanie cała seria – przekazuje Małgorzata Kawalec z rzeszowskiej Agencji Reklamowej Bogaczewicz, która będzie odpowiedzialna za produkcję serialu.

Reżyserią zajmie się Grzegorz Bogaczewicz. Zdjęcia planowane są na drugą połowę lutego. Każdy, kto chciałby wziąć udział w produkcji, może zgłosić się do castingu. – Zachęcamy do zgłoszeń zarówno aktorów, jak i statystów do 65 lat. W szczególności poszukujemy mężczyzn w wieku od 40 do 60 lat, kobiet w wieku 30-40, mężczyzn o niskim wzroście w wieku 18-25 lat – wyjaśnia Kawalec.

Na casting można się zgłaszać do 2 lutego. Zdjęcia kandydatów oraz numery telefonów należy  przesyłać na adres: casting@bogaczewicz.pl. Po zakończeniu etapu zgłoszeniowego wybrani kandydaci zostaną  zaproszeni na casting do siedziby firmy przy ul. Wspólna 2 w Rzeszowie.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama