Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Śpiesz się, tylko kilkadziesiąt godzin zostało ci, aby zobaczyć w Rzeszowie wyjątkowe obrazy Zdzisława Beksińskiego. „Wystawa jakiej nie było – Beksiński” czynna jest tylko do czwartku.

Unikatową wystawę „Wystawa jakiej nie było – Beksiński” od 8 października można oglądać w Millenium Hall. Wystawa jest wyjątkowa, prezentowane są na niej obrazy, które bardzo rzadko można zobaczyć na żywo. Naszą relację z wernisażu przeczytasz TUTAJ.

Dopełnieniem wystawy jest film, który przedstawia drogę artystyczną Zdzisława Beksińskiego – od fotografii przez rysunek i rzeźbę do dojrzałych obrazów. Wystawa jest wzbogacona zdjęciami na których widać m.in. samego Beksińskiego, jego żonę, syna oraz pracownię – zarówno tę sanocką, jak i warszawską.

Dodatkowo, można także „wejść” w najbardziej znane obrazy Beksińskiego dzięki okularom VR.

Wystawa potrwa do czwartku (22 października). Można ją zobaczyć na poziomie drugim w Millenium Hall, w godzinach 13:00-20:00. Wejście na wystawę o pełnych godzinach, ostatnie o godz. 19:00

Bilety dostępne w Punkcie INFO Millenium Hall oraz w aplikacji Going. Cena biletu wynosi 20 zł, ulgowy 15 zł. Ze względów bezpieczeństwa liczba osób jednocześnie przebywających na wystawie jest limitowana.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: