Zdjęcie: Pixabay

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, chcąc ułatwić start przyszłym przedsiębiorcom, organizuje 2-dniowe bezpłatne szkolenie „Planowanie biznesu”.

Uczestnicy będą mogli wczuć się w rolę przedsiębiorcy, podjąć realne decyzje biznesowe
i założyć własną firmę w wirtualnym świecie za pomocą „Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS”. Stworzą stanowiska pracy, zatrudnią pracowników, ustalą wynagrodzenia, kupią sprzęt, zainwestują w reklamę tradycyjną i internetową, ustalą ceny. 

WUP przygotował takie symulacje, aby gracze mogli zdobywać wiedzę i umiejętności podczas wirtualnej rozgrywki związanej z różnymi branżami. Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP przeprowadzą szkolenie. 

„Planowanie biznesu” odbędzie się w formie szkoleń hybrydowych. To połączenie szkolenia w sali lekcyjnej z nauką online. Pracownicy spotykają się co jakiś czas w biurze lub w sali lekcyjnej, a resztę materiału studiują we własnym zakresie na platformie e-learningowej

Aby zapisać się na szkolenie, potrzeba jedynie minimalnych umiejętności cyfrowych i chęci do poznania siebie w roli przedsiębiorcy. Zajęcia odbędą się: 2 i 5 października oraz 6 i 9 listopada. Zapisy: 573 497 798 lub mail: edybek@wup-rzeszow.pl. Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega, że liczba uczestników szkolenia jest ograniczona.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama