Żywienie w ciąży i w okresie karmienia – to tematy kolejnej edycji bezpłatnego szkolenia dla kobiet w ciąży. Szkolenie odbędzie się 3 grudnia w rzeszowskim szpitalu Pro-Familia. Trwają zapisy.

Szkolenie odbędzie się o godz. 18:00. Aby w wziąć w nim udział, wystarczy się wcześniej zarejestrować. Spotkanie poprowadzi dr Barbara Piekło, dietetyk ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia.

Popularne stwierdzenie „jesteś tym, co jesz” odnosi się nie tylko do przyszłej mamy, ale i do maluszka, który pojawi się na świecie. Składniki pokarmowe dostarczane dziecku jeszcze w łonie matki wpływają na jego zdrowie w całym późniejszym życiu.

– Żywienie w okresie ciąży ma wpływ na bezpieczne jej przebycie i uniknięcie problemów zdrowotnych, takich jak: anemia, cukrzyca ciążowa, poranne nudności, zmęczenie czy zgaga. Dlatego dieta przyszłe mamy jest tak istotna – przekonuje dietetyk dr Barbara Piekło.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Bezpłatne szkolenie o diecie w ciąży, aktywności fizycznej oraz jadłospisie mamy karmiącej zorganizowane jest dla kobiet maksymalnie do 20. tygodnia ciąży. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia (czwartek). Aby wziąć w nim udział, wystarczy napisać e-maila z imieniem i nazwiskiem na adres: dietetyk@pro-familia.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama