Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

– Funkcjonalny wycisk, który zapewni Ci harpagańską formę – tak Husaria Race Team w Rzeszowie zachęca do udziału w bezpłatnych treningach biegu z przeszkodami Runmageddon, które odbywać się będą we wtorki na bulwarach. 

Treningi odbywać się będą przy koncertowej scenie na bulwarach w każdy wtorek o godz. 19:00. Pierwszy już dzisiaj 16 października. Treningi prowadzić będzie certyfikowana instruktorka OCR oraz fitness Kamila Moskwa.

– Treningi mają na celu przygotowanie każdego, bez względu na aktywność fizyczną do startu w zawodach Runmageddon – wyjaśniają członkowie Husaria Race Team.

Treningi szczególnie polecane są dla osób, które na co dzień biegają, startują w zawodach biegowych i chcą bieganie uzupełnić o trening mięśni głębokich oraz poprawić wydolność i siłę poprzez ćwiczenia funkcjonalne. 

Same zawody Runmageddon skupiają ludzi, którym znudziły się zwykłe biegi i chcą spróbować czegoś nowego. Runmageddon jest biegiem OCR, czyli biegiem z przeszkodami, gdzie oprócz zmagania się z trudami biegu trzeba pokonywać przeszkody konstrukcyjne i naturalne.

– I własne słabości, dlatego jest to doskonały sprawdzian ogólnej sprawności organizmu – uważają organizatorzy bezpłatnych treningów. Aby wziąć w nich udział, należy się zapisać za pośrednictwem strony www.runmageddon.pl 

Zapisy na dzisiejszy trening trwają TUTAJ

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: