Zdjęcie: Materiały organizatorów

Chcesz sprawić uśmiech podopiecznym Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie? Przyjedź z prezentem w niedzielę (13 grudnia) na parking przy hali Podpromie. Możesz także wrzucić pieniądze do puszek. 

Akcję „Mikołaj”, jak co roku, organizuje BMW Klub Podkarpacie. „Zapraszamy wszystkie wielkie dobre serducha. Zbieramy się, by w tym wyjątkowym świątecznym czasie zrobić ten symboliczny dobry uczynek i wesprzeć tych, którzy tego wsparcia potrzebują – informują organizatorzy.

Ubiegłoroczna akcja cieszyła się ogromną popularnością. BMW Klub Podkarpacie przewiduje, że tak też będzie podczas tegorocznego, niedzielnego, samochodowego „Mikołaja”, mimo obostrzeń covidowych.  

– Apelujemy o zachowanie zasad ostrożności, a służby oraz władze prosimy o nieutrudnianie wydarzenia. Jesteśmy tam, by wesprzeć chore dzieci. Hospicjum tego roku też wesprze mniej ludzi ze względu na sytuację w kraju. Myślę, że ta pomoc jest teraz potrzebna jak nigdy – uważa Tomasz Rostocki z BMW Klub Podkarpacie. 

W akcji „Mikołaj” mogą wziąć udział wszystkie grupy samochodowe oraz wszyscy zainteresowani pomocą dzieciakom. Zlot odbędzie się na parkingu przy hali Podpromie od godz. 16:00 do 20:00. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na miejscu będą PartyHard Sanok z muzyką na żywo, ABT Drift Garage z BMW M3 w specyfikacji driftingowej, Lo-Stark Drift Team z kolejnym driftowozem BMW, salon BMW Dobrzański z nowymi BMW, grupa samochodowa Raceformers zrzeszająca fanów sportowych aut oraz Dropped Design, który uwieczni uczestników na pamiątkowym filmie

W jaki sposób można pomóc? Wrzucając pieniążek do puszki Mikołajów, przynosząc paczkę dla dzieci (może zawierać zabawki, słodycze, pluszaki itp.), udostępniając rzecz, usługę w licytacji, biorąc udział w licytacji na miejscu, biorąc udział w losach. Do wygrania nagrody rzeczowe oraz przejazdy sportowymi i luksusowymi samochodami na miejscu. 

BMW Klub apeluje do uczestników o spokojną i uważną jazdę na terenie parkingu. – Spotykamy się, by wspólnie pomóc dzieciom – podkreślają organizatorzy. – Robimy to od lat i chcemy tę tradycję czynienia dobra kontynuować – dodają. Miłośnicy BMW liczą, że policja i straż miejska będą wspierać akcję i służby nie przerwą jej z powodu pandemii.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama