Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o pobicie 55-letniej kobiety na ulicy Osmeckiego – dowiedział się Rzeszów News. 

29-latka zatrzymano we wtorek w nocy, co potwierdził nam podkom. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Mężczyzna został rozpoznany przez poszkodowaną kobietę. – Będą mu przedstawione trzy zarzuty – zapowiada Drzał. Szczegółów nie zdradza.

29-latek kolejną noc spędzi w policyjnym areszcie, a stamtąd w środę, 24 maja, zostanie przewieziony do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, która w tej sprawie prowadzi śledztwo. Tam będą mu stawiane zarzuty.

O pobiciu 55-letniej mieszkanki Rzeszowa informowaliśmy w poniedziałek. Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 14:00 na ulicy Osmeckiego. Kobieta spacerowała z 21-letnim synem. W pewnym momencie została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. 

Jak mówili nam w poniedziałek policjanci, sprawca rzucił w kobietę bezprzewodowym głośnikiem i szklaną butelką, a następnie przewrócił ją na ziemię i kopał. 55-latka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Sprawca uciekł, szukali go policjanci. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama