Zdjęcie: materiały artystki

Bryska, odkrycie pop 2022 roku, w marcu rusza w swoją pierwszą trasę koncertową „Nasze LOVESTORY”. Zaśpiewa w 11 polskich miastach, w Rzeszowie – 13 kwietnia. 

Bryska to pseudonim artystyczny Gabrieli Nowak-Skyrpan, młodej wokalistki urodzonej w Warszawie. Bryska zadebiutowała w połowie roku 2021 albumem „moja ciemność” . Od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta.

Niepokorna i charakterna, jak określana jest Bryska, jest odkryciem pop ubiegłego roku. W 2022 za sprawą remixów jej hitów „odbicie” i „mam kogoś lepszego” stała się jedną z najważniejszych wokalistek w Polsce.

Utwór artystki „lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)” otrzymał status Złotej Płyty, a „odbicie (Mark Neve Remix)” Platynowej. Obie piosenki dotarły do 1 i 2. miejsca krajowego Airplaya, czyli listy najczęściej odtwarzanych utworów w radiach.

W minione wakacje Bryska koncertowała w prawie 40 miastach. Wiosną 2023 roku wraca na scenę i koncerty w 11 największych miastach w Polsce w ramach pierwszej własnej trasy koncertowej – „Nasze LOVESTORY Tour”.

– Dobrze znane, radiowe hity w aranżacjach na żywo, bijące rekordy popularności nie-single, muzyczne niespodzianki, lecz przede wszystkim humor i dystans do rzeczywistości – tak trasę „Nasze LOVESTORY Tour 2023” reklamuje agencja Follow The Step.

Bryska ruszy w trasę 10 marca, która potrwa do 14 kwietnia. Rzeszów będzie przedostatnim przystankiem młodej wokalistki. Wystąpi 13 kwietnia w klubie „Pod Palmą”, początek o 19:00. Bilety (od 89 zł) do kupienia w bileterii Going i na followthestep.com.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama