Zdjęcie: Materiały prasowe

Firma BSH w Rzeszowie, producent sprzętu gospodarstwa domowego takich marek jak Bosch i Siemens, poszukuje do pracy inżynierów i konstruktorów do Działu Badań i Rozwoju.

BSH rozwija obszar badań i rozwoju R&D dla drobnego AGD. W związku z tym firma poszukuje nowych pracowników do działu. Pracę znajdą m.in. doświadczeni konstruktorzy oraz inżynierowie. Ponadto, BSH twierdzi, że umożliwia rozwój młodym specjalistom, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy i chcą podjąć płatny staż w międzynarodowej firmie.

– Obszar badań i rozwoju R&D jest jednym z kluczowych w niemal każdej firmie produkcyjnej – twierdzi Dariusz Bogacz z BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. 

Rozwój działu R&D ma być potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy oraz wysokich kompetencji polskich inżynierów. – To właśnie w tym obszarze ma miejsce budowanie oraz ulepszanie prototypów nowych urządzeń – tłumaczy Bogacz. Ponadto, opracowywane i rozwijane są metody badawcze oraz przygotowywanie i wykonywanie testów małego AGD.

BSH oferuje wolne miejsca pracy również w Dziale Technologii i Controllingu. Oddział BSH w Rzeszowie to nie tylko obszar R&D, ale także fabryka małego AGD, która znajduje się w Rogoźnicy. Obecnie w podrzeszowskiej fabryce produkowane są m.in. odkurzacze marki Bosch oraz najnowsze ekspresy do kawy Tassimo.

Osoby zainteresowane pracą mogą składać aplikacje za pośrednictwem strony www.karierabsh.pl

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama