Zdjęcie: Internauta "Pisul Maximus" / Czytelnik Rzeszów News

Po kolejnych interwencjach miejskich urzędników, firma deweloperska Hartbex umożliwiła mieszkańcom korzystanie z wydeptanej ścieżki nad Wisłokiem. 

Hartbex nad Wisłokiem, w pobliżu Mostu Zamkowego, buduje 17-kondygnacyjny apartamentowiec, w którym będzie 360 mieszkań. Nie tak dawno deweloper ogrodził teren budowy, uniemożliwiając jednocześnie przejście wydeptaną ścieżką wzdłuż Wisłoka.

Zdjęcie: Internauta „Pisul Maximus” / Czytelnik Rzeszów News

Mieszkańcy byli oburzeni, twierdzili że to jaskrawy dowód na to, że deweloperzy w Rzeszowie robią sobie co chcą. Ratusz postanowił zainterweniować, zrobił to Zarząd Zieleni Miejskiej, który wynegocjował, że deweloper przesunie ogrodzenie.

Ekipa Hartbexu w środę ogrodzenie przesunęła, ale tylko nieznacznie. Przejście wydeptaną ścieżką nadal było niemożliwe. Urzędnicy znów musieli zainterweniować. Tym razem skutecznie. W sobotę wieczorem ogrodzenie zostało przestawione.

– Wcześniej dochodziło bezpośrednio do metalowych barierek skutecznie, uniemożliwiając przejście pieszym. Teraz już można swobodnie się spacerować wzdłuż Wisłoka” – poinformował nas internauta „Pisul Maximus”, Czytelnik Rzeszów News.

Na dowód przesłał nam zdjęcia. 

Zdjęcie: Internauta „Pisul Maximus” / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Internauta „Pisul Maximus” / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama