Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Work&Travel to program będący szansą dla młodzieży akademickiej na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Już w najbliższą środę (28 lutego) w siedzibie rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania opowie o nim konsul USA w Krakowie Paula Walker.

Polska to jedyny kraj strefy Schengen, który nie ma zniesionego reżimu wizowego do USA. Jedną z możliwości wyjazdu do tego kraju jest program Work&Travel dedykowany młodzieży akademickiej. Dla studentów to szansa podjęcia pracy, zdobycia doświadczenia zawodowego, czy zwiedzenia poszczególnych stanów.

O tym, w jaki sposób można aplikować, a także jakie wymagania stoją przed osobami starającymi się o taki wyjazd opowie Paula Walker, konsul USA w Krakowie podczas spotkania w siedzibie WSIiZ.

– Program Work&Travel cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu kilku dni od ogłoszenia informacji o spotkaniu chęć udziału w nim zadeklarowało kilkadziesiąt osób. Tak duże zainteresowanie świadczy o tym, że studenci nie boją się podejmować wyzwań i chcą zdobywać doświadczenie zawodowe nawet na innym kontynencie – podkreśla Dominik Łazarz z biura prasowego WSIiZ.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (28 lutego) o godz. 13:00 w siedzibie WSIiZ w Rzeszowie przy ul. Sucharskiego 2, w sali RA 53. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą się zgłaszać na adres: bk@wsiz.rzeszow.pl. Ilość miejsc ograniczona.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama