Pizza aż 57 cm, wnętrze zainspirowane staropolską chatą oraz szeroka karta menu – to wszystko w nowej pizzerii Biesiadowo przy ul. Lwowskiej 12 znajdą mieszkańcy Rzeszowa. Smacznie, swojsko i do syta – to główne założenia znanej w całej Polsce sieci pizzerii, a w Rzeszowie od niespełna miesiąca można się o tym przekonać.

Pizzerii Biesiadowo smakosze znajdą przede wszystkim kilkadziesiąt rodzajów pizzy o oryginalnych nazwach w czterech rozmiarach + kilka specjalności zakładu (np. „Chłop z Mazur”, „Wiejski Gangster”) oraz nowości – od tradycyjnej, przez wegeteriańską po pizzę z kurczakiem i z owocami morza. Pizzeria słynie z serwowania największej pizzy w mieście (57 cm średnicy!). Do każdej z nich dołączone są smaczne sosy: czosnkowy, pomidorowy oraz majonezowy.

Na tym jednak nie koniec. Biesiadowo to także smaczne burgery, zapiekanki, kebaby, dania obiadowe, wśród których znajdą się m.in. pierogi, zupy-krem, lazanie, makarony oraz sałatki.

Pizzeria Biesiadowo to idealne miejsce nie tylko na rodzinny obiad, ale też na wypad ze znajomymi, szybki posiłek w drodze do pracy czy szkoły, oraz lunch i spotkanie biznesowe. Wnętrze pizzerii zaprasza staropolskim klimatem. Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu właściciel pizzerii zorganizował przytulny ogródek.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pizzeria Biesiadowo w Rzeszowie oferuje także zamówienia posiłku z dowozem – telefonicznie i on-line za pośrednictwem serwisów Zjemy.co oraz Pyszne.pl.

Klienci pizzerii mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje. Przy zakupie dwóch średnich pizz, drugą tańszą Klient otrzyma ze zniżką 25%. Studenci oraz służby mundurowe w Biesiadowie jedzą taniej -10%.

biesiadowo.pl/z-rzeszow-lwowska-12-

www.facebook.com/RestauracjaBiesiadowoLwowska

 

 

 

 

Reklama