Chylińska, Król, T.Love, Dr Misio, Wieniawa, Hyży… W piątek startuje RE: Rzeszów Festival!

Rzeszowskie bulwary gotowe na przyjęcie fanów najlepszych polskich artystów. Od piątku do niedzieli (28-29 lipca) druga edycja RE: Rzeszów Festival! 

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Pierwsza edycja RE: Rzeszów Festival odbyła się w ubiegłym roku i okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Piknikowy charakter imprezy połączył wszystkich kochających muzykę i szukających wrażeń na najwyższym poziomie.

W ostatni weekend lipca (piątek i sobota) odbędzie się druga odsłona Re: Rzeszów Festival. – Radosny, rozbawiony Rzeszów festiwalami stoi – nie ma wątpliwości Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. Miasto jest partnerem festiwalu. 

Do Rzeszowa po raz kolejny przyjadą gwiazdy rodzimej sceny muzycznej. Głos Muńka Staszczyka z T.Love będzie doskonale słychać na całym terenie festiwalu. Okazją do wspólnego śpiewania będzie też koncert królowej sceny, Agnieszki Chylińskiej.

Obecność na RE: potwierdzili Sorry Boys, Król, Dr Misio i Grzegorz Hyży. Posłuchamy również głosu młodego pokolenia. Najbardziej donośnym z nich jest Bedoes 2115, 25-letni raper z Bydgoszczy, Julia Wieniawa zaś zaprezentuje debiutancki album „Omamy”.

– Młodych fanów zachwycą na pewno koncerty Janna oraz Rubensa, którzy są na najlepszej drodze do zdobycia wielkiej popularności – zapowiada Agora, która jest organizatorem weekendowego festiwalu nad Wisłokiem. 

Koncerty, zarówno w piątek, jak i w sobotę, zaczynać się będą o godz. 17:00. Bramy festiwalu zostaną otwarte o 16:00. Godzinę wcześniej ruszy punkt wymiany biletów/karnetów na opaski. 

Ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 109 zł, karnetów – od 199 zł. Jeszcze są do kupienia na: eBilet.pl, Going i Empik Bilety, Biletomat.pl, kicket.com.

Oprócz muzyki, na festiwalu będziecie mogli zobaczyć projekcje multimedialne Bartosza Wyszyńskiego, twórcy nowych mediów. Wyszyński zaprezentuje interaktywne ściany „RE: akcja” i „RE: lacja”. W stan relaksu wprowadzą was ruchy… rąk.

RE: także dla dzieci 

Organizatorzy RE: Rzeszów Festival zadbali również o dzieci. W specjalnej strefie będą mogły poskakać na dmuchańcach, zakręcić kołem fortuny i wygrać nagrody, np. bilety do kina czy popcorn. Rodzice w tym czasie mogą odpoczywać na leżakach.

Muzeum Dobranocek przygotowało zagadki, rysowanie, prezentację urządzeń kinotechnicznych i bańki mydlane ze Świnką Peppą. 

Pustelnia Rzeszów zaprezentuje gry, warsztaty, skoki w workach, wyścigi sześcionogów, przeciąganie liny, łowienie drewnianych rybek, jedzenie jabłek na sznurku bez użycia rąk, domino na trawie, rzut gałgankiem do celu, zbijanie puszek, megawyszywanka.

W dziecięcej strefie będzie też planszówka XXL z żywymi pionkami, portrety „w krzywym zwierciadle”, nie zabraknie też wspólnego puszczania ogromnych baniek mydlanych. 

Nad Wisłokiem zaparkują food trucki: Paczka Frytek, Smaki Ulicy, Kuchnia Gruzińska, Pan Pita, Smoka BBQ, Smaki Ulicy Wrap, Bułkownik Burger, Los Santos, Tybetańskie Pierożki Mimo, Pad Thai Truck, Bike Cafe i Lody Specialty. Będą także napoje z procentami i bez.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

PROGRAM II RE: RZESZÓW FESTIVAL

PIĄTEK, 28 LIPCA:

– 17:00 Sorry Boys

– 18:30 Julia Wieniawa

– 20:00 Błażej Król

– 21:30 T.Love

– 23:00 Agnieszka Chylińska

SOBOTA, 28 LIPCA:

– 17:00 Jann

– 18:30 Rubens

– 20:00 Dr Misio

– 21:30 Bedoes 2115

– 23:00 Grzegorz Hyży

oprac. (ram)

redakcja@redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama