Dwa tragiczne wypadki z udziałem ciągników rolniczych miały miejsce w województwie podkarpackim. Życie w dramatycznych okolicznościach straciło dwóch mężczyzn, jeden został ranny.
Pierwszy wypadek wydarzył się w Kramarzówce, w powiecie jarosławskim, we czwartek, gdzie 67-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, na drodze gruntowej. Pomimo natychmiastowej akcji ratunkowej, życia kierowcy nie udało się uratować.
Kierując ciągnikiem rolniczym, ciągnąc za sobą kłodę drewna, stracił panowanie nad pojazdem w czasie wjazdu na wzniesienie między drogą, a działką.
Policjanci ustalili, że w czasie zdarzenia, na błotniku maszyny rolniczej, znajdował się 27-latek. Mężczyzna zdążył zeskoczyć z pojazdu, w wyniku czego doznał obrażeń. Został przetransportowany do szpitala.
Drugi tragiczny wypadek miał miejsce w Babicach, w powiecie przemyskim, gdzie w piątek wieczorem 27-letni mężczyzna zginął po przewróceniu się ciągnika, którym zwoził drewno ze stromego terenu.
Mężczyzna zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń przed przybyciem służb ratunkowych.
Oba zdarzenia są badane przez lokalne organy ścigania, które ustalają dokładne okoliczności wypadków.
Czytaj więcej:
Pijany traktorzysta zatrzymany przez autostradowych policjantów
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.




![Urwał światło i uciekł. Kolejny „mistrz kierownicy” na nagraniu Stop Cham [WIDEO] toyota](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/stluczka-toyota-218x150.jpg)

![Mitsubishi „ścięło” betonowy słup. Potężna kolizja na drodze powiatowej [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/autem-w-slup-02-e1774642416176-218x150.jpg)
![Nocny pożar strawił drewniany dom. Na miejscu ponad 40 strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-czudec1-218x150.jpg)
![Spłonęła galeria sztuki pod Rzeszowem. W sobotę miało się tam odbyć ostatnie spotkanie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-tyczyn-galeria-kmpsprzeszow-218x150.jpg)







![Szach i mat w centrum Rzeszowa. Wieżowce zamiast pomnika, PCLA odblokowane, a Balcerek uratowany [WIZUALIZACJA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/pcla-pomnik-czynu-rewolucyjnego-cwh-architekci-218x150.jpg)


![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)










![Łazik marsjański z Rzeszowa podbija świat. Wielkie sukcesy studentów Politechniki Rzeszowskiej [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/lazik-marsjanski-legendary-rover2026-218x150.jpg)

![Granaty i broń znalezione pod kamienicą. “Wszystko groziło wielkim wybuchem” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/muzeum-rzemiosla-krosno1-218x150.jpg)

![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)




![Luksusowe wieże w środku puszczy. Inteligentne “osiedle” z systemem „anti-predator” [ZDJĘCIA] wieże las podkarpacie nietoperze](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/inteligentne-osiedle-w-srodku-lasu-07-218x150.jpeg)





