Zdjęcie: materiały szkoły Promar

Wybór szkoły językowej dla dziecka może stanowić wyzwanie i generować masę pytań. Czy moje dziecko polubi te lekcje? Czy sposób prowadzenia zajęć będzie mi odpowiadał? Jaki będzie nauczyciel?

Rzeszowski Promar wychodzi naprzeciw i zaprasza na darmową lekcję angielskiego metodą Teddy Eddie dla dzieci od 3 do 7 lat. 23 września (sobota) od godziny 10:00 do 12:00 dzieci będą mogły spotkać misia Eddiego, poznać nauczyciela, sprawdzić, czy zajęcia im odpowiadają. Rodzice z kolei zobaczą, jak ich dzieci reagują na zajęcia w grupie, będą mogli porozmawiać z nauczycielem i metodykiem, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Czym w ogóle jest metoda Teddy Eddie?

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Zdjęcie: materiały szkoły Promar

Dlaczego warto skorzystać z darmowej lekcji?

Warto choćby dla samego sprawdzenia, czy taki kurs jest odpowiedni dla dziecka, jak reaguje ono na nauczyciela i na całą grupę. Lekcja pozwoli też na poznanie metody Teddy Eddie w praktyce. Zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach. I ostatni, ale nie mniej ważny aspekt – rozmowa z nauczycielem. Rodzice podczas lekcji pokazowej mogą poznać odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania, dotyczące nauki języka, samych zajęć czy metody.

Zdjęcie: materiały szkoły Promar

Jak się zapisać?

Lekcja pokazowa odbędzie się 23 września w sobotę w Szkole Językowej Promar i będzie podzielona na dwie grupy: dzieci w wieku od 3 do 5 lat oraz od 6 do 7 lat. Zapisać można się za pomocą poniższych linków:

– dzieci 3-5 lat – sobota, 23 września, godz. 10:00 – LINK

– dzieci 6-7 lat – sobota, 23 września, godz. 11:00 – LINK 

Więcej można przeczytać na stronie: www.promar.edu.pl.

W razie dodatkowych pytań, Promar zapraszam do kontaktu: 17 860 15 15, biuro@promar.edu.pl i do siedziby Promaru na osiedlu Kmity (ul. Bohaterów 12) w Rzeszowie. Pani Kinga i pani Justyna odpowiedzą na wszystkie pytania!

MATERIAŁ PARTNERA

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama