Skorzystaj z darmowych porad dietetycznych i dowiedz się, jak powinna wyglądać twoja dieta podczas ciąży, oraz jakie ćwiczenia fizyczne będą najlepsze dla ciebie i dziecka.

– Prawidłowe żywienie w okresie ciąży zwiększa szansę na bezpieczne jej przebycie i uniknięcie problemów zdrowotnych takich jak: anemia, cukrzyca ciążowa, poranne nudności, zmęczenie, zgaga. Ponadto odpowiednia dieta zwiększa szansę na terminowy poród oraz wpływa na odpowiednią masę urodzeniową dziecka.

– Z kolei sprawność fizyczna przyszłej mamy ma nie tylko znaczenie dla niej samej, ale korzystnie wpływa na rozwój maleństwa – wyjaśnia Barbara Piekło, dietetyk ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie.

W ramach szkolenia, uczestniczki skorzystają z dwóch bezpłatnych porad z zakresu żywienia i aktywności fizycznej w okresie ciąży, oraz karmienia piersią. Przyszłe mamy otrzymają również pomocne materiały edukacyjne, które będą mogły wykorzystać w codziennej praktyce troski o siebie i dziecko.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bezpłatne szkolenia dostępne są dla kobiet do 15. tygodnia ciąży. Spotkania odbywają się w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie, przy ul. Witolda 6b w Rzeszowie. Więcej informacji i zapisy pod numerem: 606 220 901 lub pisząc na emaila – dietetyk@pro-familia.pl.

Projekt realizowany jest do grudnia 2015 roku. Zapisy już trwają. Porady są indywidualne.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama