Zdjęcie: Pan Piotr / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Ile może kosztować mąka pszenna? Maksymalnie 3,5 zł. Ale nie w rzeszowskich Delikatesach Centrum. Tam “wołają” sobie 8,99 zł! 

O horrendalnych cenach mąki powiadomił nas pan Piotr, Czytelnik Rzeszów News, którego mama kilka dni temu robiła zakupy w Delikatesach Centrum przy ul. Powstańców Śląskich w Rzeszowie. Na paragonie jest spis ponad 20 różnych produktów, które kobieta kupiła w sklepie. Rachunek opiewa na kwotę prawie 120 zł. Gdy wróciła do domu, jej uwagę zwróciła jedna pozycja. Otóż za mąkę pszenną zapłaciła 8,99 zł! 

Czy to celowa polityka Delikatesów Centrum? Na półkach są “normalne” ceny, a gdy przychodzi do płacenia za zakupy, przy kasie nabijane są znacznie wyższe kwoty. Wielu klientów nie zwraca na to uwagi, niektórzy dopiero w domach dowiadują się, że za zakupy przepłacili. Nasz Czytelnik informacje na temat cen w Centrum zamieścił na Facebooku. Komentarze nie pozostawiają złudzeń. 

“Często sprzedawano nam wędlinę z “promocji” za dużo wyższą cenę niż miała być i wracaliśmy oddać produkt, oczywiście były przeprosiny, jednak zdarzało się to już kilkakrotnie” – twierdzi jedna z internautek. “Dodatkowe produkty na paragonie to tam standard” – dodaje jeszcze inny. 

“Kupujesz ser żółty, a tam naklejka z ceną wędliny”, “Zamiast reklamówki za 40 groszy, kobieta wbiła mi chleb za 3 zł, piwo w lodówce jest tańsze lub droższe niż na półce” – twierdzą internauci. – Nie dajcie się im oszukiwać! – apeluje pan Piotr. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.