36 szeregówek powstanie na rzeszowskim osiedlu Drabinianka. Inwestycja firmy DevelopRes rozpocznie się w przyszłym roku.

Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w DevelopRes, mówi, że projekt budowy szeregówek na tle konkurencji będzie się wyróżniał, ich znakiem rozpoznawczym będzie nowoczesny design. – Zaspokoimy gusta nawet bardzo wybrednych klientów – deklaruje Bogusław Sobczyk.

Szeregówki powstaną w rejonie ulicy Nowowiejskiej – w pobliżu kompleksu „Urocze Nowe Miasto”, który także jest dziełem DevelopResu.

Budowę szeregówek podzielono na trzy etapy. Pierwsze prace rozpoczną się w drugim kwartale 2021 roku. Plan zakłada, że mieszkania będzie można rezerwować od stycznia. W tej chwili trwają zapisy na listę osób oczekujących. – To one w pierwszej kolejności będą mogły rezerwować swoje domki – słyszymy w firmie deweloperskiej.

Jak będą wyglądały szeregówki?

To dwupoziomowe mieszkanie z garażem (ok. 100 m kw.) Dla każdego mieszkańca przewidziano własny podjazd, dzięki czemu będzie można zaparkować drugie auto.

Natomiast od wewnętrznej strony szeregówki przyszli lokatorzy otrzymają działki, które będzie można wykorzystać rekreacyjnie. – Jako ogródek albo miejsce do grillowania – podaje przykład Bogusław Sobczyk.

Nie tylko nowoczesna architektura jest atutem szeregówek, ale głównie bardzo dobra lokalizacja. Dotarcie do ścisłego centrum Rzeszowa będzie bardzo szybkie, nie od dzisiaj wiadomo, że osiedla Drabinianka i Nowe Miasto mają wszystko to, co potrzeba do codziennego życia – miejska komunikacja, sklepy, szkoły, przedszkola, kina…

– Niedaleko jest także Park Papieski, kąpielisko Żwirownia, kuszą także tereny zielone nad Wisłokiem – podkreśla Bogusław Sobczyk z DevelopResu.

Zadzwoń i zapisz się – 17 250 26 37

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama