Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Co prawda do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc, ale już dziś można sobie zaplanować popołudnie z ciężarówką Coca-Coli. Znów przyjedzie do Rzeszowa.

„Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta” – ten tekst wszystkim kojarzy się tylko z jednym i słusznie. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza także, że wielka ciężarówka Coca-Coli wyruszy w trasę.

Świąteczna ciężarówka pojawi się w 14 miastach, w tym również w Rzeszowie. Do stolicy Podkarpacia przyjedzie 16 grudnia. Tradycyjnie stanie na Rynku. Dla mieszkańców ciężarówka będzie dostępna w godz. 16:00-20:00.

Wśród świątecznych atrakcji znajdziemy możliwość stworzenia własnej puszki Coca-Coli, wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja, mnóstwo gier i zabaw z nagrodami, a także możliwość wejścia do pokoju Mikołaja.

(ak)

redakcja@rzeszo-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

  1. Jakby ładnie podświetlił kozie bobki też by mogły być świąteczne, ciemnej masie wszystko można wmówić, świąteczna ciężarówka, jakie czopki tak chodzą?

  2. Nie od dziś wiadomo, że wszelkiej maści koncerny ( farmaceutyczne, spożywcze , telefoniczne itp ) przyczyniają się do powolnego zabijania ludzi.

  3. Polecam :-): “Co kryje Coca-Cola?” (Commentaire Coca-Cola: La Formule Secrete) Film dokumentalny, Francja 2012 (i inne filmy dokumentalne w temacie Coca-Coli) oraz: “Naukowcy z Waszyngtonu zbadali składniki Coca-Coli. Okazało się, że karmel – to nie stopiony cukier, ale mieszanka chemiczna cukru, amoniaku i siarczynów, otrzymywana przez wysokie ciśnienie i temperaturę. Może powodować białaczkę, raka: płuc, wątroby, tarczycy i wiele innych chorób. Wyjaśniło się, że w gazie jest spirytus: to jest podstawa tego właśnie tajnego dodatku „7x”. Do alkoholu dodaje się kilka kropel olejków aromatycznych, kolendrę i cynamon. Ciecz koszenili w ogóle nie przeszła certyfikacji, dlatego w niektórych krajach nie produkuje się coli”, na stronie:
    https://martabrzoza.pl/porady-zdrowotne/zobacz-sklad-coca-coli-szok-co-ludzie-pija/

Comments are closed.