Znamy wyniki badania sondażu exit poll w wyborach prezydenckich w Rzeszowie. Konrad Fijołek (Rozwój Rzeszowa) pokonał Waldemara Szumnego z PiS.
Badanie exit poll przeprowadził Ipsos. Tuż po godz. 21:00 telewizje TVP, Polsat i TVN poinformowały, że w niedzielnej drugiej turze wyborów prezydenckich w Rzeszowie na Konrada Fijołka oddano 56,1 proc. głosów, a na Waldemara Szumnego 43,9 proc.
Za chwilę więcej informacji.
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
Reklama





![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)





























![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)












