Zdjęcie: Suwakonthestreets / Facebook.com / Sokół
Reklama

Tegoroczne lato w Rzeszowie będzie stało pod znakiem festiwali muzycznych. W czerwcu odbędzie się Dope Fest. Wystąpi 10 artystów sceny hip hopowej. 

Dope Fest potrwa dwa dni: 17-18 czerwca na skwerze Millenium Hall. – Rzeszów powraca na mapę festiwali hip hopowych. Rozgośćcie się – zapowiadają organizatorzy.

W każdy dzień odbędzie się po pięć koncertów. 17 czerwca wystąpią: Dziarma, Hodak, OKI, Kukon i Jan-rapowanie. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Dziarmę, czyli Agatę Dziarmagowską, jedną z ikon kobiecego rapu w naszym kraju.

18 czerwca zaś wystąpią: Miły ATZ, Gruby Mielzky, Łajzol, Guzior i Sokół. To właśnie Sokół, czyli Wojtek Sosnowski, raper, współzałożyciel WWO i członek ZIP Skład czy TPWC, będzie największą gwiazdą Dope Fest.  

Bilety i karnety na Dope Fest są już w sprzedaży na goingapp.pl. Ceny pojedynczych wejściówek zaczynają się od 99 zł, dwudniowych karnetów od 179 zł. Bilety można kupować się także w sklepach stacjonarnych sieci empik. 

Dope Fest będzie kolejnym letnim festiwalem muzycznym w Rzeszowie. W dniach 24-26 czerwca odbędzie się 12. edycja Europejskiego Stadionu Kultury. W lipcu z kolei zaplanowano Letnie Brzmienia, a w sierpniu RE: Rzeszów Festival

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama