Zdjęcie: Jerzy Wypych / JANKA / Facebook

Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas drugiej edycji festiwalu Tony w Rzeszowie. To Daniel Szlajnda i Piotr Kaliński, którzy tworzą duet JANKA.

– Duet JANKA 30 lipca odpali wyjątkowy after. Będzie klimatycznie i w stylu modern vintage – ogłosiła w poniedziałek Estrada Rzeszowska, organizator Tonów. 

JANKA przebojem wbiła się na sceny Opener’a, Spring Breaka, Taurona oraz słoweńskiego MENTa czy Moscow Music Week. 8 marca pojawił się na rynku debiutancki album duetu pt. „MIDI Life Crisis”. Daniela Szlajndę i Piotra Kalińskiego fascynuje minimalistyczny dub, jungle i rave. Osoby otwarte na szeroko pojętą elektronikę nie powinny narzekać. 

JANKA na festiwalu Tony wystąpi w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie 30 lipca o północy. Bilet na ten koncert kosztują tylko 10 zł. Można je kupować TUTAJ. Karnety na jeden dzień festiwalowy wyceniono na 99 zł, do kupienia TUTAJ. Karnet jednodniowy obowiązuje na 5 koncertów. Tony potrwają w dniach 30-31 lipca.

Jak informowaliśmy wcześniej, na Tonach zagrają także PRO8L3M i Kasia Lins oraz Mery Spolsky. W kolejnych dniach Estrada Rzeszowska będzie ujawniała kolejnych artystów, którzy wystąpią na festiwalu.

Zdjęcie: materiały Estrady Rzeszowskiej

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama