Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

58-letnia kobieta i 56-letni mężczyzna trafili do szpitala w wyniku dwóch wypadków w środę rano w Tyczynie i Kielanówce pod Rzeszowem.

Do wypadku w Tyczynie doszło tuż przed godz. 6:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letnia kobieta wyjeżdżała volkswagenem z prywatnej posesji. Zamierzała włączyć się do ruchu, w kierunku Rzeszowa. 

– Skręcając w lewo, zderzyła się z citroenem, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. W wypadku ranna została pasażerka citroena, 58-letnia kobieta. Z obrażeniami trafiła do szpitala – mówi podkom. Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji.

Kierujący byli trzeźwi. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do drugiego wypadku doszło o godz. 7:20 w Kielanówce (gmina Boguchwała). Tam 56-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował motocyklem junak, zderzył się z 40-letnią kierującą renault megane, także mieszkanką powiatu rzeszowskiego. 

– Kobieta, przed zderzeniem, wyjeżdżała z osiedla na drogę powiatową. W wypadku ranny został motocyklista. Przewieziono go do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi – dodaje Tomasz Drzał. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama