Rzeszowski działacz PiS Włodzimierz Nowak znów na ustach całej Polski. Teraz się zastanawia, czy 25-latek z Jasła, który zajął 8. miejsce w konkursie Eurowizji, nie jest czasem satanistą.

[Not a valid template]

 

Nowak znów wywołał burzę w mediach. W kwietniu zrobiło się o nim głośno, gdy zaproponował wyburzenie w Rzeszowie dwóch pomników: Czynu Rewolucyjnego i Wdzięczności Armii Czerwonej. Nowakowi marzy się, by w miejscu tego pierwszego pomnika stanęła Matka Boska.

W przypadku drugiego pomnika, na jego wyburzenie nie zamierzają się zgadzać władze Rzeszowa, co spotkało się z ogromnym odzewem obywateli Rosji, którzy zaczęli w internecie dziękować władzom miasta „za pamięć”.

Włodzimierz Nowak po raz kolejny „zabłysnął”. Media znów się o nim rozpisują, bo ten rzeszowski działacz PiS zaczął komentować udział Michała Szpaka z Jasła w sobotnim finale konkursu Eurowizja 2016. Szpak, który reprezentował Polskę, zajął wysokie ósme miejsce.

Przed finałem, w internecie publikowane były zdjęcia, na których młody wokalista pozował z wyciągniętymi palcami. Jedno z takich zdjęć my również opublikowaliśmy.

Pod tekstem o sukcesie Michała Szpaka, Włodzimierz Nowak na naszym Facebooku napisał o Szpaku: „Czy on jest satanista? Zdumiewające gesty. Chyba, że to jakaś nowa moda, której poddają się niektórzy z niewiedzy, może głupoty. Jeśli to świadoma demonstracja, to żaden sukces”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

To nie wszystko. Nowak na swoim profilu na FB zamieścił jeszcze jeden wpis opatrzony zdjęciami Michała Szpaka, na których wokalista także ma wyciągnięte palce, co – zdaniem Nowaka – może świadczyć, że jest satanistą.

„Cała Polska gratuluje i zachwyca się sukcesem Michała Szpaka. Tylko pytanie czy to sukces Polski, czy szatana? Czy to Michał, czy Michałowa? Ten świat zwariował całkowicie. Proszę spojrzeć na zdjęcie w czerwonej kurtce z mikrofonem. Na tej ręce jest odwrócony Krzyż. To nie przypadek, że jest odwrócony, gdy w ręku trzyma mikrofon” – napisał Włodzimierz Nowak.

„Często stosuje satanistyczny symbol rogatej dłoni i upodabnia się do kobiety. To nienormalne. Conchita Wurst pewnie jest zachwycony. Taki ten dzisiejszy świat, że jednym podoba się Angelina Jolie, a drugim Conchita. Czym wy się zachwycacie? To wstyd!” – uważa Nowak.

O wpisach rzeszowskiego działacza PiS mówi już cała Polska. Niestety…

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama