Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

W sobotę (7 października) w programie „Mam talent” wystąpią policjanci – akrobaci – bracia Krystian i Kamil Kłeczkowie.

Kamil Kłeczek i jego brat Krystian to niewątpliwie nietypowy duet. Bracia bliźniacy, policjanci i akrobaci. Mają po 25 lat, a od 18. trenują akrobatykę sportową. Bracia są wielokrotnymi mistrzami Polski w skokach synchronicznych i indywidualnych, a także zdobywcami 5. miejsca podczas Pucharu Świata w Hiszpanii, oraz uczestnikami Mistrzostw Europy.

Wybrali pracę w policji, ponieważ, jak w sierpniu mówił nam Krystian Kłeczek „podobnie jak trenowanie skoków na trampolinie, daje nam ona adrenalinę przez cale życie”. Akrobatyka sportowa jest bardzo wymagającą dyscypliną. Pomimo bardzo absorbującej pracy, Krystian i Kamil prawie codziennie muszą poświęcać 2 godziny na trening.

Bracia w policji pracują od 2016 roku. Krystian trafił do niej w marcu, a Kamil trzy miesiące później – w czerwcu. Pierwszy z nich pełni służbę w Oddziale Prewencji Policji, drugi natomiast w komisariacie w Sokołowie Małopolskim.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dziś o godzinie 20:00 bracia Kłeczkowie wystąpią w popularnym programie telewizji TVN „Mam talent”, gdzie zaprezentują niezwykłe popisy akrobatyczne.

– Chcemy pokazać, że rzeszowscy policjanci to też ciekawe osobowości, które potrafią robić rożne ciekawe i szalone rzeczy – mówił nam niedawno Krystian Kłeczek.

Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama