Zdjęcie: Pixabay

Rzeszów dołączył do miast, w których Stokrotka uruchomiła nowe e-sklepy. Od czwartku, 16 marca, klienci mogą robić zakupy online z dostawą.

E-sklepy Stokrotki są już w ponad 70 miejscowościach. W ubiegłym miesiącu rozpoczęły działalność sklepy internetowe w Elblągu i Ełku. Od 16 marca klienci mogą robić zakupy online z dostawą również w Rzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim.

– Nowe e-sklepy to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, którzy coraz częściej korzystają z możliwości szybkich i wygodnych zakupów spożywczych przez internet – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

Zakupy w e-sklepie Stokrotki w Rzeszowie można zrobić w opcji z dostawą do wybranego miejsca lub z odbiorem osobistym w placówce stacjonarnej. W Rzeszowie zamówienie można odebrać w Stokrotce przy ulicy Krakowskiej 20.

Klienci mają dostęp do kilku tysięcy artykułów, między innymi owoców, warzyw, pieczywa, nabiału, a także mięs, wędlin, serów czy ryb zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady.

Dostawy zakupów zrobionych na stronie www.sklep.stokrotka.pl realizowane są od poniedziałku do soboty, w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Dla zakupów powyżej 100 złotych koszt dostawy wynosi złotówkę.

Stokrotka w Polsce ma obecnie ponad 850 sklepów, pierwsza Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie, od 2018 roku należy do litewskiej grupy handlowej Maxima. Na Podkarpaciu jest aktualnie 48 Stokrotek, z czego trzy w stolicy województwa. 

W tym roku Stokrotka planuje w Rzeszowie przy ulicy Spichlerzowej (teren dawnej giełdy samochodowej) otworzyć nowe centrum dystrybucyjne. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama