Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Szukasz pracy? Chcesz ją zmienić? Szukasz pracowników? Weź udział w Europejskich Dniach Pracodawców, które w poniedziałek, 21 października, odbędą się w Rzeszowie.

Europejskie Dni Pracodawców w Rzeszowie koordynuje Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Będą one miały dwie odsłony. Od 10:00 do 13:00 spotkanie z przedstawicielami instytucji działających w obszarze rynku pracy oraz współpracującymi z pracodawcami – Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, PUP w Jarosławiu, ZUS w Rzeszowie, Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie. 

Pracodawcy będą mogli uzyskać pomoc w poszukiwaniu pracowników, informacje o zasadach ubiegania się o dofinansowanie do zatrudnienia pracownika, bezpłatnych szkoleniach itp.

W drugiej odsłonie Europejskich Dni Pracodawców, od godz. 15:00 do 18:00, osoby poszukujące pracy lub chcące ją zmienić będą mogły się spotkać z pracodawcami. Swoje oferty przedstawią: LOT AMS – Aircraft Maintenance Services, B&P Engineering, 3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług”.

Europejskie Dni Pracodawców odbędą się w poniedziałek, 21 października, w siedzibie WUP w Rzeszowie przy ul. Naruszewicza 11 (obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: