Zdjęcie: Materiały prasowe

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych na świecie polskich projektantek – Ewa Minge – w sobotę (7 marca) przyjedzie do Rzeszowa. Z miłośnikami mody spotka się w swoim salonie w Millenium Hall.

Spotkanie z Ewą Minge rozpocznie się o 17:00 w Millenium Hall w salonie z jej odzieżą. W tym czasie zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja projektantki na sezon wiosna/lato 2020. – Wielką niespodzianką będzie premiera zupełnie nowej marki Ewy Minge, nad którą projektantka pracowała przez ostatni rok – zapowiada Karolina Orzech z Millenium Hall. 

Ewa Minge to najbardziej rozpoznawalna polska projektantka mody, która od blisko 20 lat obecna jest na najważniejszych wybiegach i najbardziej prestiżowych imprezach modowych z całego świata. Jej kolekcje prezentowane były m.in. w Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Moskwie, Cannes, Montrealu, Barcelonie, Wiedniu, Berlinie, Kijowie czy Dubaju. 

Najważniejsze tytuły międzynarodowej prasy modowej takie jak: „Vogue”, „Harper’s Bazar”, „Elle”, „Glamour”, „Cosmopolitan”, „Collezioni” czy „Marie Clare” od lat stawiają kolekcje Polki obok największych domów mody na świecie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

O projektantce pisały również najważniejsze dzienniki opiniotwórcze. „New York Times” szeroko opisał debiut Ewy Minge podczas New York Fashion Week, gdzie zaprezentowała kolekcję inspirowaną ruchem „Solidarność”, brytyjski „The Telegraph” umieścił suknię z kolekcji Eva Minge Couture jako jedną z „10 kreacji dla których warto umrzeć”.

W 2004 roku włoskie media na głównych stronach gazet komentowały otrzymanie przez Polkę medalu imiennego od mera Rzymu za zasługi dla wiecznego miasta i przyznanie jej przez włoską izbę mody „Alta Moda” międzynarodowego tytułu „Next Coutur”.

Oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama