Zdjęcie: Ultimate Frisbee Rzeszów
Reklama

Nowa przestrzeń dla młodej sztuki w Rzeszowie. Ma ją wypełnić festiwal „bRZEg Miasta”. Pierwsza edycja w sobotę (7 sierpnia) przy Marinie. 

– Rzeszów tętni życiem i różnorodną muzyką. Najwyższa pora, aby te wszystkie dźwięki wyszły z sal prób oraz garażów na scenę i w pełni wybrzmiały w uszach mieszkańców stolicy Podkarpacia – uważa Rzeszowski Dom Kultury, pomysłodawca „bRZEgu Miasta”.

To nowe, muzyczne wydarzenie na wakacyjnej mapie Rzeszowa. Główną ideą „bRZEgu Miasta” jest promocja lokalnych twórców. Pierwsza edycja festiwalu odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia, o 19:00 na terenie Ośrodka Sportów Wodnych “Marina”, nad bRZEgiem Wisłoka.

“bRZEg Miasta” rozpocznie się o 19:00. Wtedy wystąpi grupa Goofy Ginz. Z kolei o 20:00 zagra Symptone, a od 21:00 Pusta Przestrzeń

300 bezpłatnych wejściówek dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19 będzie na miejscu imprezy. Do wejścia konieczne będą: posiadanie kodu QR potwierdzającego szczepienie, zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie na miejscu Karty Uczestnika Festiwalu.

Bezpłatne bilety (250 sztuk) dla osób niezaszczepionych będą dostępne w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu: 515 409 232. Zarówno zaszczepieni, jak i niezaszczepieni mogą zarejestrować się telefonicznie i w dniu wydarzenia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: