Groźny wypadek w Rzeszowie. Zderzenie dwóch tirów przy skarbcu NBP [FOTO]

9
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch tirów na skrzyżowaniu al. Niepodległości z al. Armii Krajowej w Rzeszowie.

 

O wypadku, do którego doszło w środę po godz. godz. 23:10 niedaleko skarbca NBP, poinformował nas pan Szymon, Czytelnik Rzeszów News.  Z jego relacji wynika, że zderzyły się dwa tiry. „Wszyscy żyją” –  napisał pan Szymon. 

Jeden z kierowców wyszedł z ciężarówki o własnych siłach. “Cud” – napisali do nas Czytelnicy. 

Na miejscu zdarzenia są strażacy, karetki pogotowia ratunkowego i policjanci.

– Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca ciężąrówki, jadącej od ronda przy ul. Lwowskiej w kierunku al. Powstańców Warszawy, prawdopodobnie nie dostostował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył poprzedzającej ciężarówki – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Zablokowany jest lewoskręt od ul. Lwowskiej w kierunku sklepu Makro. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Kierowcy ciężarówek byli trzeźwi. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Nie przegap!

„Podkarpackie Cuda” – rodzinny Jarmark Świąteczny w CWK w Jasionce

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

  1. P.S. sprawa dla policji do wyjasnienia bardzo prosta. Niestety dla kierowcy dużo nieprzyjemności a osoba faktycznie odpowiedzialna wyjdzie bez szfanku.

  2. Jedna osoba o pseudonimie Szachrajka na pewno zna przyczyny i zapewne nie jest to predkosc. Witaminka. Pewnie teraz od wszystkiego sie odcina niech kierowca radzi sobie sam. A za auto wlascicielowi powie dziekuje.

  3. Zgadzam się. To dobrze, że kierowcy nic się nie stało, ale nie zapominajmy o jednym, że gdyby z pełnym impetem walnął w stojąca przed nim na światłach osobówkę a nie TIRa to z pasażerów byłaby miazga. Ciekawe czy sie zamyślił, czy też np. wysyłał smsa.

  4. Mijałem przed momentem wypadek i potwierdzam drugi pojazd stał za skrzyżowaniem po prawej stronie na zatoczce. Myślałem, że śmiertelny, a jednak cuda się zdarzają.

Comments are closed.