Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjantom nadal nie udało się odnaleźć 33-letniego Grzegorza Głazowskiego z Racławówki. Mężczyzna zaginął 31 grudnia ub. r.

Grzegorza Głazowskiego poszukują funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Boguchwale. Pierwszy komunikat o zaginięciu 33-latka został opublikowany 13 stycznia przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie. Dotychczasowe poszukiwania mężczyzny nie przyniosły rezultatu, dlatego we wtorek policja ponowiła apel o pomoc w poszukiwaniu mieszkańca Racławówki.

Grzegorz Głazowski zaginął w Sylwestra 2016 r. Wyszedł z domu, do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 33-latek w dniu zaginięcia był ubrany w spodnie dżinsowe, szarą kurtkę do pasa i czarne sportowe buty. Grzegorz Głazowski ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy z widoczną siwizną, uszy przylegające, mały nos i pełne uzębienie.

Osoby, które widziały 33-latka, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Boguchwale, ul. Tkaczowa 134a, tel. (17) 858 3371 albo dyżurnym KMP w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama