Zdjęcie: Hubert Gromadzki / Instagram
Reklama

Ma 21 lat, jest z Rzeszowa, a teraz ma szanse zostać topowym modelem. O kim mowa? O Hubercie Gromadzkim, który wystąpi w finale programu “Top Model”.

Rzeszów ma szansę mieć swojego topowego modela! Dlaczego? Bo jeden z naszych mieszkańców – 21-letni Hubert Gromadzki – w poniedziałek dostał się do ścisłego finału “Top Model”, programu na antenie TVN.

Hubert o miano top modela w finale będzie walczył z dwiema kobietami – Anią Markowską i Kasią Szklarczyk. Finał modowego programu będzie można zobaczyć na żywo 26 listopada o godz. 21:30 w TVN.

Jego zwycięstwo będzie zależało od was. Jeśli chcecie, aby rzeszowianin wygrał program wysyłajcie SMS o treści H pod numer 7326. Zwycięzca “Top Model” zgarnie międzynarodowy kontrakt z agencją modeli i modelek Division, 100 tys. zł oraz sesję okładkową w magazynie Glamour.

Hubert Gromadzki ma 184 cm wzrostu. Pochodzi z Rzeszowa, choć obecnie mieszka w Krakowie. Ma siedmioro rodzeństwa: 26-letniego brata Franciszka, o rok młodszego od niego brata Wojtka, 23-letnią siostrę Kasię i o rok młodszą od niej siostrę Julię, a także 17-siostrę Justynę. Klan Gromadzkich zamyka para 11-letnich bliźniaków Diana i Gromosław.

Hubert kocha muzykę. Od 6. roku życia gra na perkusji. Obecnie gra w zespole rockowym “Hearts Hunters”. Rzeszowianin kocha także sport i modelarstwo. Jest bardzo pewny siebie, co w programie zostało odebrane momentami, jako arogancja, na co zwróciła uwagę jedna z jurorek – Kasia Sokołowska, dyrektor pokazów mody. 

Hubert w “Top Model” wyróżniał się od początku świetną sylwetką, dobrym chodzeniem po wybiegu oraz genialnym pozowaniem, co nieraz wzbudzało zachwyt jurorów nad jego zdjęciami.

W programie Top Model brała udział także urodzona w Rzeszowie 18-letnia Daria Dąbrowska z Sędziszowa Małopolskiego. Odpadła dwa odcinki temu, ponieważ nie poradziła sobie ze stresem, który towarzyszył jej podczas castingów na fashion week.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. teraz zamiast marzeń aby zostać lekarzem, prawnikiem, naukowcem, przedsiębiorcą z wielkimi projektami, architektem czy strażakiem tłucze się młodym ludziom do łbów, że trzeba mieć ładną buźkę do 30 roku zycia i zapierdzielać w modnych ciuszkach po wybiegu jak krowa po pastwisku…

Comments are closed.