Reklama

Groźnie wyglądający wypadek w Domaradzu w powiecie brzozowskim. Kierowca ciężarówki najechał na tył hyundaia wbijając go pod naczepę stojącego przed nim TIR-a. Dwie osoby odwieziono do szpitala.

[Not a valid template]

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (2 września) około godz. 10:00 na drodze krajowej nr 19 prowadzącej z Rzeszowa do Barwinka. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący TIR-em z naczepą najechał na tył osobowego hyundaia.

Siła uderzenia była tak duża, że hyundai został wbity pod naczepę stojącego przed nim TIR-a. Kierowcy byli trzeźwi. Obrażeń ciała doznał kierowca hyundaia i jego pasażerka. Oboje zostali przetransportowani do szpitala w Brzozowie.

Mężczyzna został przewieziony karetka pogotowia rabunkowego, natomiast jego pasażerka śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. Obrażenia, jakich doznali, na szczęście nie zagrażają ich życiu.

Na skutek wypadku na jezdni rozlane zostało paliwo z uszkodzonego hyundaia. W akcję ratowniczą zaangażowano trzy radiowozy policyjne, cztery wozy bojowe straży pożarnej, karetka pogotowia ratunkowego i śmigłowiec LPR.

Policjanci wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie jego przyczyny wypadku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama