IKEA z nowym studiem planowania i zamówień w Rzeszowie

Reklama

IKEA przebudowała swój rzeszowski punkt zamówień. Teraz ma 255 m kw. i jest drugim co do wielkości w Polsce.

 

Zdjęcia: materiały IKEA

Powiększoną część ekspozycyjną punktu IKEA w Millenium Hall otwarto w czwartek (31 sierpnia). Wyróżnia się największą, ze wszystkich studiów planowania i zamówień IKEA, liczbą rozwiązań prezentujących systemy mebli METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX.

Klienci mają dostęp do ponad 20 rozwiązań do kuchni, salonu i sypialni. Inspiracje oraz pomysły można czerpać także z wzorników frontów, blatów, zlewów, baterii kuchennych i innych akcesoriów wyposażenia kuchni oraz szaf.

Ponadto zwiększona została liczba stanowisk, przy których specjaliści przedstawią rozwiązania, pomogą zaplanować wnętrze lub umówią usługę projektowania w domu. 

Tu znajdziesz inspiracje 

Punkt zamówień IKEA otwarto w Rzeszowie w 2018 roku. – Byliśmy przekonani, że to miasto ma ogromny potencjał. Chcieliśmy dać mieszkańcom Podkarpacia coś wyjątkowego – wspomina Piotr Siwiec, dyrektor IKEA Kraków. 

W części ekspozycyjnej można było obejrzeć tylko wybrane rozwiązania do sypialni i salonu. W kolejnych latach IKEA poszerzała ofertę swojego rzeszowskiego punktu – o planowanie kuchni i rozwiązania do przechowywania. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Po 5 latach obecności na tym rynku, wiemy, że zaprojektowanie przestrzeni, to częsta bariera w spełnianiu marzeń o życiu w pięknym i funkcjonalnym domu – dodaje Siwiec, dlatego IKEA powiększyła w Rzeszowie studio planowania i zamówień do 255 m kw. 

Millenium Hall zachęca do odwiedzenia odnowionego studia IKEA. – Każda wizyta jest szansą na odkrycie nowych inspiracji – uważa Robert Wróbel, dyrektor marketingu MH.

Nowy format – duży sukces

Pierwsze studia planowania IKEA otwarto jesienią 2021 roku. Nowy format okazał się dużym sukcesem, dlatego szwedzka sieć wprowadziła go do swojego portfolio na stałe. Klienci otrzymują inspirację i wiedzę na temat wyposażenia domu.

Łącznie w całej Polsce jest dziewięć takich studiów IKEA, największe w centrum handlowym Wola Park w Warszawie (288 m kw.). Przebudowane studio planowania i zamówień IKEA w w Rzeszowie jest obecnie drugim co do wielkości w Polsce.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama