Ima Sushi to nowy punkt, który pojawił się na gastronomicznej mapie Rzeszowa. Restauracja serwuje sushi w prawdziwie japońskim klimacie. Nowy lokal z egzotycznym przysmakiem powstał przy ulicy Jagiellońskiej 7. 

Na początek przepyszne sushi można w Ima Sushi zamawiać na wynos ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną. Gwarancją tego, że serwowane jedzenie będzie smaczne jest miłość do japońskiej kuchni oraz serdeczna przyjaźń Marcina Gąsiora, właściciela lokalu oraz Sebastiana Gajdka, szefa kuchni. 

W odróżnieniu od innych miejsc z podobnym menu, Ima Sushi znajduje się w bardzo spokojnej i kameralnej okolicy. Po przekroczeniu progu restauracji zostaniemy wprost zauroczeni bardzo przytulnym i ciepłym klimatem wnętrza. Przestrzeń nad barem jak i główną salą, zarezerwowana jest dla roślin oraz kwiatów sakury, tak charakterystycznych dla japońskich ogrodów. 

Tak urządzony lokal już na pierwszy „rzut oka” daje klientom do zrozumienia, że właścicielami tej restauracji muszą być ludzie z prawdziwym wyczuciem i odpowiednim podejściem. O tym świadczy także stosunek do klientów – pozytywne podejście, wysoka kultura osobista, szczera chęć doradzenia w kwestii odpowiedniego zestawu sushi – to znak rozpoznawczy obsługi Ima Sushi. 

– Pragniemy przedstawić gościom nowe spojrzenie na kuchnię, ale także obsługę w tego typu lokalu. Każdy, kto przekroczy nasz próg, ma czuć się wyjątkowo i tworzyć z nami historię tego miejsca – mówi Marcin Gąsior, właściciel lokalu. 

Dobra restauracja to nie tylko klimat, ale przede wszystkim jedzenie. W Ima Sushi menu prezentuje się naprawdę kusząco i jest skrojone na każdą kieszeń i upodobania. Szefem kuchni jest Sebastian Gajdek, Sushi Chef z wieloletnim stażem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Nasza restauracja powstała z zamiłowania do kuchni japońskiej. Ima znaczy – teraz, a każdy moment na sushi, jest dobry. Przygotowując sushi kreujemy dla klienta drogę, zaczynając od klasyki takiej jak nigiri, oshizushi, sashimi po nasze kompozycje specjalne Ima Special – opowiada Sebastian, szef kuchni.

Restauracja pochwalić się może specjalnie sprowadzonymi gatunkami ryb, które w połączeniu z najlepszym gatunkiem ryżu i lokalnymi produktami, tworzą zaskakujące połączenia. Na wyróżnienie zasługuje szczególnie sposób podania, a sushi masterzy z Ima Sushi wiedzą najlepiej, jak udekorować talerz, tak, aby każdy gość wrócił po więcej.

Mówiąc wprost, nic, co znajdzie się przez nich ułożone obok apetycznych rolek nie jest bez znaczenia, od sosów, przez egzotyczne owoce, na jadalnych kwiatach skończywszy.

– Ima Sushi to nie tylko jedzenie, chcemy rozpieszczać naszych klientów. Jak tylko sytuacja nam na to pozwoli, mamy zamiar zorganizować tak zwane Omakase. Będzie to autentyczne doświadczenie kulinarne, podczas którego wszystkie dania przygotowywane będą na oczach gości, a każde miejsce to Chef’s Table – zapowiada Sebastian.

Jeśli tęsknisz więc za nutą orientalnego i wyszukanego smaku, nie zwlekaj dłużej i wybierz się na ulicę Jagiellońską 7, złóż zamówienie na zamowienia.imasushi.pl lub zadzwoń pod numer: 606 440 888. Zespół Ima Sushi czeka na Ciebie!

Reklama