Zdjęcie: Pixabay

Jak osiągnąć sukces w świecie biznesu dzięki prowadzeniu działań w internecie? Na to pytanie odpowiedzą specjaliści: Agnieszka Hadam, Dariusz Kopyto, Mateusz Tułecki podczas spotkania Internetowe Rewolucje z Google, które odbędą się w czwartek (17 listopada) w Rzeszowie.

Internetowe Rewolucje z Google to cykl darmowych spotkań, które odbywają się na kilkunastu uczelniach w Polsce. Szkolenia trwają 1,5 godziny. W tym czasie specjaliści podpowiadają, jak osiągnąć sukces w świecie biznesu dzięki prowadzeniu działań w internecie

Trenerem podczas rzeszowskiego spotkania w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania będzie Agnieszka Hadam, która marketingiem internetowym zajmuje się od 2009 r., prowadząc kampanie AdWords dla klientów firmy 4People z Katowic. Dzięki prowadzonym działaniom reklamowym dla małych i średnich przedsiębiorstw Hadam podnosi zyski ze sprzedaży ich produktów i usług.

30-minutowe studium przypadku poprowadzi z kolei Dariusza Kopyto, związany ze startupami od pięciu lat. Od ponad roku prowadzi dwa własne projekty: @SWIPER – platforma SaaS, B2B2C, która ma łączyć ludzi i dostarczać informacji o tym, co dzieje się w otoczeniu użytkownika oraz @DRIVO – startupu technologicznego, który ma podczas wypadku pomóc ratować życie podróżujących pojazdami.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w firmach związanych z marketingiem, social media, mobile oraz produkcją Kopyto reprezentuje @INUP – Podkarpacka Koalicja Startupów, której celem jest współpraca środowisk startupowych, wspólne budowanie platformy wymiany doświadczeń i pomysłów na Podkarpaciu.

Dariusz Kopyto jest również organizatorem wielu wydarzeń dla startupowców m.in. ISA – INUP Startup Academy, Startup Weekend Rzeszow #1, #2, Startup Weekend Stalowa Wola. Obecnie z kilkoma osobami tworzy @KWADRAT – Podkarpacka Przestrzeń Kreatywna, która ma być miejscem do spotkań różnych społeczności, pracy, wymiany myśli i doświadczenia.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Drugim gościem będzie natomiast Mateusz Tułecki – dyrektor ds. strategii i rozwoju akceleratora GrowPoint. Doświadczenie zdobywał jako manager inwestycyjny w Agora (wydawca m.in. Gazety Wyborczej) oraz szef projektu Startup Fest Agora, doradca zarządu ds. marketingu i PR w funduszu Satus Venture oraz CMO Motteq Group.

Mateusz Tułecki jest również wykładowcą, trenerem, doradcą. Pracował  w Wyższej Szkole Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Tułecki jest twórcą wielu kierunków studiów związanych z zarządzaniem projektami i marketingiem internetowym. Pracował też dla takich klientów jak Intel, Microsoft czy HP. Za wkład na rzecz łączenia różnych środowisk związanych z internetem oraz świata akademickiego i biznesowego, nagrodzony tytułem „Człowiek Roku Polskiego Internetu” w roku 2010.

Internetowe Rewolucje z Google w Rzeszowie odbędą się 17 listopada (czwartek) w Wyższej Szkole Zarządzania i Informatyki (ul. Sucharskiego 2), sala RA53 o godz. 10:00. Aby wziąć udział w warsztatach, trzeba się na nie zarejestrować – TUTAJ.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama