Janusz Korwin-Mikke, lider partii KORWiN, w czwartek (26 lutego) spotka się z mieszkańcami Rzeszowa w klubie Lukr w Millenium Hall.

Korwin-Mikke po raz piąty startuje w wyborach na prezydenta RP. Obecnie jest europosłem. Startując w okręgu śląskim w wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobył prawie 68 tys. głosów.

Jego Kongres Nowej Prawicy był największą niespodzianką ubiegłorocznych eurowyborów. KNP wprowadził do PE czterech swoich przedstawicieli, zajmując czwarte miejsce z wynikiem 7,15 proc. głosów.

Janusz Korwin-Mikke na początku br. rozstał się z KNP i założył nową partię Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN), z której kandyduje w tegorocznych wyborach prezydenckich. KNP wystawia Jacka Wilka.

Korwin-Mikke w czwartek przyjeżdża do Rzeszowa. Z mieszkańcami spotka się o godz. 20:00 w klubie Lukr w Millenium Hall.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W spotkaniu weźmie także udział poseł KORWiN-a Przemysław Wipler, oraz dr Krzysztof Prendecki, wykładowca Politechniki Rzeszowskiej. Prendecki, który jest blogerem Rzeszów News, w listopadzie z listy KNP startował w wyborach na prezydenta Rzeszowa.

Krzysztof Prendecki jest laureatem Złotej Ryby, nagrody dla najlepszego polskiego młodego felietonisty. Wygłosi krótki wykład przed Januszem Korwin-Mikke.

Na czwartkowym spotkaniu będzie można się podpisać pod listą poparcia JKM w wyborach prezydenckich.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama