Zdjęcie: Pixabay

Kupicie wszystko, co sprawi, że kolejne święta będą wyjątkowe. Od 17 do 23 grudnia w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów jarmark bożonarodzeniowy. 

Jarmark to już tradycja Plazy. Do 23 grudnia mieszkańcy Rzeszowa będą mogli zaopatrzyć się w produkty niezbędne podczas zbliżających się świąt. Dodatkowo w niedziele handlowe można wspomóc Dom dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży w Górnie.

Jak mówi Katarzyna Szewerniak-Pawlak, menedżer Plazy, podczas tegorocznego jarmarku bożonarodzeniowego na stoiskach znajdziecie ręcznie wykonywane ozdoby i dekoracje świąteczne, choinki, stroiki, kartki świąteczne oraz szeroką gamę świątecznych inspiracji.

Tradycyjnie także pojawią się bożonarodzeniowe potrawy i przysmaki oraz przyprawy, które nadadzą świętom wyjątkowego charakteru. Stoiska będą na parterze w atrium Plazy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dodatkowo, 11 i 18 grudnia na specjalnie przygotowanym stoisku będziecie mogli skorzystać z darmowego pakowania świątecznych prezentów. W zamian wystarczy tylko przekazać upominek dla podopiecznych placówki z Górna.

Jarmark wystartuje 17 grudnia, potrwa do 23 grudnia. Stoiska można odwiedzać codziennie od godz. 10:00 do 20:00.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama