Zdjęcie: Podkarpacka KAS
Reklama

Podkarpacka Krajowa Administracja Skarbowa oferuje kolejne miejsca pracy na terenie naszego województwa. Trwają nabory do jednostek w Rzeszowie, Jarosławiu, Przemyślu, Kolbuszowej, Dębicy i Strzyżowie.

– To szansa na pracę w korpusie służby cywilnej – zachęca mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej. 

Krajowa Administracja Skarbowa ogłosiła kilkanaście kolejnych naborów do pracy w swoich jednostkach na Podkarpaciu. Nabory dotyczą różnych stanowisk, np. referent, starszy referent, starszy ekspert skarbowy, młodszy księgowy czy radca prawny.

Kandydaci, którzy pozytywnie zakończą rekrutację, znajdą pracę w urzędach skarbowych w Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Strzyżowie, Dębicy a także w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu.

W zakresie obowiązków osób przyjętych do KAS będzie m.in. ewidencja podatników i płatników, sprawy związane z egzekucją administracyjną, sprawy wierzycielskie, analityczne i sprawdzające, rachunkowość podatkowa czy obsługa prawna.

Warunki pracy, zakres zadań, niezbędne wymagania oraz terminy i miejsce składania dokumentów znajdziecie na stronie Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie – www.podkarpackie.kas.gov.pl, w zakładce Ogłoszenia/nabór.

KAS przypominama, że do końca sierpnia br. można także składać podania do pracy w Służbie Celno-Skarbowej w Przemyślu KAS w Korczowej, Medyce, Krościenku, Krośnie, Dębicy, Przemyślu i Rzeszowie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: