Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Przemyślu
Reklama

Przemyscy policjanci poszukują 39-letniej Joanny Hamryszczak, mieszkanki Kupiatycz. Kobieta wyszła z domu w czwartek 11 maja i do tej pory nie wróciła.

Joanna Hamryszczak jest poszukiwana przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. W miniony czwartek kobieta wyjechała z domu zielonym rowerem typu „damka”. 39-latka miała jechać do ośrodka medycznego we Fredropolu. Z ustaleń policji wynika, że Joanna Hamryszczak do ośrodka jednak nie dotarła.

Kobieta do tej pory nie wróciła do domu, rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Joanny Hamryszczak. Mieszkanka Kupiatycz w dniu zaginięcia miała na sobie kremową kurtkę z nadrukiem kolorowych kwiatów, niebieskie spodnie dżinsowe, czarny buty sportowe z różowym logo. Kobieta miała przy sobie torebkę koloru szarego.

Joanna Hamryszczak 170 cm wzrostu, waży ok. 80 kg, ma średnią budowę ciała, nos średni, prosty, uszy normalne, brązowe oczy, ciemne włosy długie do ramion, uzębienie pełne. Znakiem szczególnym kobiety jest na prawej łopatce tatuaż przedstawiający serce wewnątrz którego znajdowały się inicjały MDM.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Joanny Hamryszczak, proszone są o kontakt z KMP w Przemyślu tel. (016) 677 3324, 677 3661 lub  telefon alarmowy – 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: