Adrianna Mazur, internautka, która poruszyła sieć, by pomóc panu Józefowi, ulicznemu rzeszowskiemu muzykowi, któremu ukradziono akordeon, wręczyła mu nowy instrument.

„Wiem, że wszyscy z niecierpliwością na to czekacie. Oglądam i się wzruszam. Jestem szczęśliwa. Pan Józef również, Wy też bądźcie to Wasza zasługa. Dziękuję z całego serca wszystkim, w szczególności OSOBIE dzięki której marzenie pana Józefa (i moje niewątpliwie również) mogło zostać spełnione. Nie jestem w stanie napisać więcej” – napisała dzisiaj (25 lutego) Adrianna Mazur na swoim Facebooku.

Przypomnijmy, że internautka zaapelowała w sieci o pomoc panu Józefowi, którego można spotkać na rzeszowskiego deptakach, grającego na akordeonie. W poniedziałek ktoś ukradł ulicznemu muzykowi sprzęt. Odzew na apel Adrianny Mazur przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Internauci ruszyli z pomocą. Nasz tekst na Facebooku ma już 676 „polubień”, 46 udostępnień i kilka tysięcy wejść (stan na godz. 17:00).

Nie boimy się ciepłych słów

Dzisiaj (25 lutego) Adrianna Mazur wręczyła panu Józefowi nowy akordeon, podarowany przez jednego z internautów, który odpowiedział na apel internautki. „Niesamowite emocje” – napisała. Pan Józef już zaczął grać na akordeonie przy Galerii Rzeszów. Zobaczcie TUTAJ, jak bardzo jest szczęśliwy. Inicjatorka akcji także.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pani Adrianna na Facebooku napisała również, że poszukiwane jest miejsce, gdzie pan Józef będzie mógł zostawiać na noc akordeon. Najwygodniej byłoby w okolicach Rynku. „Dopóki nic się nie znajdzie, ja go będę wieczorem odbierała i rano zawoziła” – zadeklarowała internautka.

Poszukiwane jest również lokum dla pana Józefa, aby mógł spokojnie zasypiać kilka razy w tygodniu. „ODWIEDZAMY pana Józefa, wrzucamy pieniążki, nie boimy się ciepłych słów!” – zachęca Adrianna Mazur.

Szczęśliwy finał akcji docenili także inni internauci. Pod adresem Adrianny płynął słowa podziwu. „Co tu dużo mówić – oby takich ludzi jak Ty było więcej nie pomniejszając zasług innych”, „Ada jesteś mega!”, Aduś jest moc. Myślę, że w krótkim czasie znajdzie się to wszystko, co pan Józef potrzebuje!!!” – piszą w komentarzach internauci.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama