Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News. Na zdjęciu Józef Matusz
Reklama

Po dwumiesięcznym zawieszeniu Józef Matusz wrócił do TVP Rzeszów. Nadal jest dyrektorem oddziału.

Józef Matusz w piątek pojawił się w pracy. Jak został przyjęty? – Normalnie, bez komentarzy. Cisza – mówi nam jeden z dziennikarzy TVP Rzeszów. 

W piątek przez cały dzień czekaliśmy na odpowiedzi z centrali TVP, dlaczego Matusza przywrócono na stanowisko dyrektora rzeszowskiego ośrodka, tym bardziej, że Łukasz Gerszta, rzecznik TVP, zapowiadał zmiany na stanowisku dyrektorskim. TVP milczała. 

Józef Matusz został zawieszony po 25. Przeglądzie i Konkursie Dziennikarskim Oddziałów Terenowych TVP, który odbył się pod koniec listopada ub. r. w Gdyni. Nieoficjalnie mówiło się, że Matusz miał starcie słowne z prezesem TVP Jackiem Kurskim, mówiono, że Matusz był “wyraźnie niedysponowany”. 

Józef Matusz został zawieszony, potem z TVP płynęły sprzeczne informacje, że Matusza zwolniono dyscyplinarnie, potem, że jednak “tylko” zawieszono. Ostatecznie Matusz nadal będzie dyrektorem TVP Rzeszów. Został nim w marcu 2016 roku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. No ale o jaką wode chodzi ;
    No bo tą naszą innowacyjną z kranu co leci z tej kloaki to nie da sie pić , no może byc jeszcze ta z bąbelkami co potem nosem wylatują, no i ta łognista ale z tą problem no bo podobno prohibicja dookoła ratusza – no fakt ul.kopisto to za wislokiem to inny rejonu tu se można – no !

  2. Spokojnie, znów coś nabroi. Dwumiesięczny odwyk nie może być skuteczny. Dobra rada dla dobrej zmiany – żwawo szukajcie nowego szefa Kopisto 6. Lubiącego wodę.

Comments are closed.